Showresultaten


Multi Ch Alliance de la Vie Fox Finder

Luxemburgs Jeugdkampioen
Benelux Jeugdkampioen
Belgisch Jeugdkampioen
Nederlands Jeugdkampioen

Nederlands Kampioen
Duits Kampioen
Belgisch Kampioen
Luxemburgs Kampioen
Internationaal CIE Kampioen

Benelux Jeugdwinner 2014
Bundesjugendsieger 2014
Herbstjugendsieger 2014
German Winner 2015
Belgian Winner 2015
Benelux Winner 2015
Benelux Winner 2017



Crufts Qualification for life

4x BP - 9x BJ - 6x BOB - 6x BOS - 13x CAC - 9x CACIB - 10x RCAC - 9x RCACIB

 

 

2018
DATUM SHOW KEURMEESTER KLAS PLAATS RESULTAAT
18/08 WTP Happening (B)   Kampioen 1U BOB
11/03 CRUFTS (UK) Mw. B. Hutchison (UK) Open 3rd PRIZE  
 
2017
DATUM SHOW KEURMEESTER KLAS PLAATS RESULTAAT
04/11 Bleiswijk (NL) Dhr. M. Johansson (SE) Kampioen 3U  
02/09 Luxemburg Mw. C. Delmar (IRL) Kampioen 1U CAC-CACIB
BOB
BENELUX WINNER
26/08 WTP Happening (B) Dhr. P. Lammens (FR) Kampioen 1U BOS
02/07 Echt (NL) Dhr. D. Rutten (NL) Kampioen 1ZG  
18/06 Tanlay (FR) Mw. I. Kuyken (B) Kampioen 1U  
23/04 Montricher (CH) Dhr. M. Vallois (FR) Kampioen 1U CAC
11/03 CRUFTS (UK) Dhr. J. Luscott (UK) Open -  
25/02 Weelde (B) Mw. G. Groeneweg (NL) Kampioen 1U Res.CAC-Res.CACIB
 
2016
DATUM SHOW KEURMEESTER KLAS PLAATS RESULTAAT
18/12 Kerst clubshow (B) Dhr. Van Raamsdonck (NL) Kampioen 1U  
20/11 Kortrijk (B) Mw. J. Aidietiene (LT) Kampioen 1U Res.CAC-Res.CACIB
05/11 Bleiswijk (NL) Mw. H. Warendorf (NL) Open 1U  
30/10 Leuven (B) Dhr. L. Moran (IRL) Kampioen 1U Res.CAC-Res.CACIB
08/10 Charleroi (B) Mr. A. La Barbera (I) Kampioen 1U CAC-CACIB
10/09 Luxemburg Dhr. J. Gelaude (B) Kampioen 2U RCACL
03/09 Giessen (D) Mw. C. Rossier (CH) Kampioen 1U CAC-CACIB
20/08 WTP Happening (B) Mw. G. Groeneweg (NL) Kampioen 1U  
23/07 Luik (B) Dhr. Z. Jojkic (RS) Kampioen 2U Res.CAC-Res.CACIB
19/06 Uden (NL) Mw. T. Urek (SL) Kampioen 2U Res.CAC-Res.CACIB
28/05 Tollerfestival (NL) Mw. A.W. van Luijk-Grevelink (NL) Open 1U  
22/05 Jachthondenshow (NL) Mw. A.C. Johansson (SE) Kampioen 3U  
19/03 Leiden (NL) Mw. F. Lochs-Romans (NL) Open 1U CAC-CACIB
BOS
11/03 CRUFTS (UK) Mw. B. Smith (UK) Limit 1st PRIZE  
20/02 Gent (B) Dhr. R. Blomme (B) Open 2U Res.CAC-Res.CACIB
 
2015
DATUM SHOW KEURMEESTER KLAS PLAATS RESULTAAT
19/12 Brussel (B) Mw. V. Boesmans (B) Open 1U CAC-CACIB
BOB
BELGIAN WINNER
BENELUX WINNER
13/12 Kerst clubshow (B) Mw. D. Degryse (B) Open 1U BOB
15/11 Kortrijk (B) Dhr. G. Bodegärd (SE) Open 1U  
07/11 Bleiswijk (NL) Dhr. J.G.A. Boelaars (NL) Open 2U Res.CACIB
25/10 Leuven (B) Dhr. G. Kips (LU) Tussen 1U CAC-CACIB
BOB
16/10 Dortmund (D) Mw. S. Radtke (D) Tussen 2U Res.CAC
13/09 KCM (NL) Mw. G. Orrù (D) Tussen 4U  
23/08 Leipzig (D) Mw. I. Grill (A) Tussen 1U CAC-CACIB
BOS, German Winner
22/08 Leipzig (D) Dhr. S. Sinko (SI) Tussen 1U CAC-Res.CACIB
08/08 WTP Happening (B) Mw. L. Delvaux (B) Tussen 1U  
25/07 Rotterdam (NL) Mw. D. Witkowska (PL) Tussen 1U CAC-CACIB
BOS
19/07 Luik (B) Mw. S. Vretenicic (ME) Tussen 1U Res.CAC-Res.CACIB
07/06 Lommel (B) Dhr. G. Tesics (HU) Tussen 1U CAC
30/05 Tollerfestival (NL) Mw. Y. Burchell (UK) Tussen 2U  
08/05 Dortmund (D) Dhr. H. Wiblishauser (D) Jeugd 2U  
18/04 Antwerpen (B) Mw. T. Dreyer (RU) Tussen 1U CAC-CACIB
BOS
04/04 Goes (NL) Mw. C.A. Ahern (IRL) Tussen 1U Res.CAC-Res.CACIB
05/03 CRUFTS (UK) Mw. B. Harding (UK) Junior 1st PRIZE BESTE JEUGD
06/02 Eindhoven (NL) Dhr. D. Rutten (NL) Jeugd 1U CAC
BESTE JEUGD
BOB
25/01 Mouscron (B) Mw. Senashenko (RU) Jeugd 1U BESTE JEUGD
BOS
 
2014
DATUM SHOW KEURMEESTER KLAS PLAATS RESULTAAT
21/12 Kerst clubshow (B) Dhr. J. De Cuyper (B) Jeugd 1U BEST JEUGD
14/12 Amsterdam (NL) Dhr. B. Matakovic (HR) Jeugd 2U  
12/12 Amsterdam (NL) Mw. K. Kunst-van Harten (NL) Jeugd 1U Res.CAC
07/12 Brussel (B) Dhr. Komorowski (D) Jeugd 1U BESTE JEUGD
16/11 Kortrijk (B) Dhr. N. Deschuymere (B) Jeugd 2U  
19/10 Dortmund (D) Dhr. C.Z. Lokodi (RO) Jeugd 1U Herbstjugendsieger
18/10 Dortmund (D) Mw. S. Vuckovic (SR) Jeugd 1U Bundesjugendsieger
11/10 Charleroi (B) Dhr. A. Cuccillato (It) Jeugd 1U BESTE JEUGD
Reserve beste reu
28/09 Maastricht (NL) Mw. R. Mc Carry Beattie (IRL) Jeugd 2U  
27/09 Maastricht (NL) Dhr. J. Verrees (B) Jeugd 1ZG  
07/09 Rotterdam (NL) Dhr. S. Oates (IRL) Jeugd 1U BESTE JEUGD
Benelux Junior Winner
Benelux Jeugdkampioen
Qualified Crufts 2015
30/08 Luxemburg Dhr. G. Biasiolo (IT) Jeugd 1U Luxemburgs Jeugdkampioen
Benelux Junior Winner
Qualified Crufts 2015
16/08 WTP Happening (B) Mw. V. Boesmans (B) Jeugd 1U BESTE JEUGD
31/05 Tollerfestival (NL) Dhr. J. Luscott (UK) Puppy 1VB BESTE PUPPY
1e plaats Nakomelingenklas
17/05 Wieze (B) Mw. Rossier (CH) Puppy 1VB BESTE PUPPY
04/05 BTC clubshow (B) Dhr. W. Peper (D) Baby 2VB  
04/05 BRC clubshow (B) Mw. B. Hutchison (UK) Baby 1VB BESTE BABY
22/02 Gent (B) Dhr. R. Fransisco (SP) Baby 1VB BESTE BABY